Home Nieuws Fotogalerij Omwonenden Agenda Contact Links
Boekel gaat mogelijkheden randweg onderzoeken

gemerts_nieuwsblad.jpg

Boekel gaat mogelijkheden randweg onderzoeken


Door Marcel Bosmans

BOEKEL - Er komt een onderzoek naar de noodzaak van een (gedeeltelijke) randweg om Boekel. In opdracht van de gemeente en provincie zullen de mogelijke varianten in kaart worden gebracht. Wie het onderzoek uit gaat voeren is nog niet bekend.
Verkeer van en naar Gemert en Uden wringt zich van oudsher door de kom van Boekel. Volgens Hans van Zutven van de gemeente Boekel leidt dat steeds vaker tot opstoppingen: "In de spits loopt het vaak op honderd meter van de rotonde al vast."
Als de voortekenen niet bedriegen neemt de verkeersstroom de komende jaren verder toe.
Reden voor gemeente en provincie om de noodzaak van een randweg te onderzoeken.
Het verkeer tussen Gemert en Uden vice versa zou op deze wijze buiten de kom van Boekel gehouden worden. "Na afronding van het onderzoek wordt een definitief besluit ge¬nomen. Diverse varianten zijn mogelijk. Wellicht kiezen we voor handhaving van het bestaande traject. Of valt de keuze op een oplossing via bestaande wegen in het buitengebied. Een randweg in deze vorm zou er over een jaar of drie kunnen liggen. Maar het valt ook niet uit te sluiten dat er een nieuwe weg komt. Dan duurt het een paar jaar langer."

0 Reacties
Posted on 12 Oct 2004 by siteadmin << Volgende - Vorige >>
Naam:
E-mail: (optioneel)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Spam protectie
Voer aub deze code in
Security Image 

| Vergeet mij