Home Nieuws Fotogalerij Omwonenden Agenda Contact Links
2e bijeenkomst 17 Juni deel buurtschap Zandhoek

Presentatie Megaborn:

2e_presentatie_buurtschap_Zandhoek_17_juni_2010.pdf x gedownload

Het viel de bewoners van de zandhoek flink tegen. In plaats van een uitgewerkt voorstel was het enige wat men kon presenteren een herhaling van voorstellen die een jaar geleden ook al waren gedaan.

Nu was er een effectscore overzicht zoals ook door de MER was gebruikt. En ook deze keer veel aandacht voor verkeer, milieu natuur, landschap en kosten maar weer niet voor de bewoners zelf. Met als eindconclusie geen duidelijke voorkeur voor een van de 3 varianten.

Megaborn_17-06-2010_Afwegingsmatrix.pdf x gedownload

Men bleef dus het gevoel houden dat ze wel vragen om mee te denken maar dat ze niet luisteren.

Intussen zal het aanzien van de weg wel ingrijpend worden gewijzigt door bijvoorbeeld geen bomen meer langs de weg te plaatsen en de sloten smaller te maken. Dit heeft wel als voordeel dat er minder grond nodig is voor de aanleg van de weg.

Aan het einde van de vergadering kwam een duidelijke uitspraak gesteund door de bewoners van de Zandhoek "We gaan voor groen' (combi variant 2).

Verslag bijeenkomst door Megaborn:

Geen verslag beschikbaar.

Vervolg traject:

22 Juni 2e bijeenkomst buurschap Goor

20 Juli Algemene bijeenkomst met presentatie in Nia Domo.

Oktober 2010 Raadsvergadering.

 

0 Reacties
Posted on 17 Jun 2010 by siteadmin << Volgende - Vorige >>
Naam:
E-mail: (optioneel)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Spam protectie
Voer aub deze code in
Security Image 

| Vergeet mij